Christel Elegance Black torbica iz limitirane kolekcije Lucie Borhyové
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ova torbica nastala je na temelju našeg popularnog stila Christel, ali je nešto veća i šira, prednji džep je tako dublji, a i unutrašnji prostori daju priliku da je…
Više informacijaOva torbica nastala je na temelju našeg popularnog stila Christel, ali je nešto veća i šira, prednji džep je tako dublji, a i unutrašnji prostori daju priliku da je koristite cijeli dan i stavite u nju sve, tako je i praktičnost ovdje na prvom mjestu.
- Limitirana edicija – ograničen broj komada
- Marama u bojama torbica s isprepletanim logovima LB
- Potpis Lucie Borhyové na stražnjem dijelu torbice
- Kombinacija mat materijala s uzorkom krokodila
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 290 x 320 x 130 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 710 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan, Životinjski uzorak |
| Boja | Crna |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 55 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Lucky Be 2
Htjeli smo uhvatiti atmosferu nadolazne jeseni, zato se u kolekciji pojavljuju tonovi malinasto crvene, tamnozelene, crne i hladne bež boje. Za razliku od prve limitirane kolekcije s Lucijom Borhyovou htjeli smo stvoriti manje razigrane, ali zato elegantnije proizvode, gdje se izmjenjuju mat površine materijala s izraženom strukturom oblika krokodilske kože.
Kod ove kolekcije cjelina se oslanja na detalj. Koristili smo ovdje po prvi put naš novi okov cocoon, naš tipični V na prednjem dijelu torbice, kao i zaštitnici dna krase prekrasnu i izraženu strukturu koja podsjeća na površinu kokona kukuljice leptira. A da od prekrasnih detalja ne bježimo odmah, dio je svake od tri torbice prekrasna marama s uzorkom koji je dizajnirala Lucija Borhyová u bojama kolekcije, cijelu površinu marame pokrivaju isprepletani logovi LB dopunjeni elegantnim oblicima i linijama.
Samo je na tebi hoćeš li maramom ukrasiti jednu od torbica ili ukrasiti svoj vrat, zapešće ili je upleći u kosu kao prava Parižanka. Svaki model također je ukrašen potpisom autorice na stražnjoj strani proizvoda. Uživaj u ovoj novoj kolekciji i pokaži da i jesen može biti puna izražajnih i elegantnih boja.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.