Thalie Beige velika i prostrana torbica
Proizvod je trenutno rasprodan
Kada će ponovno biti na stanju? Boje:Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Na pogled elegantna, za nošenje nezamjenjiva. Ova torbica je jednostavno velika djevojka jer može podnijeti A4, veći užitak, dnevnik i kozmetičku torbicu "za sve…
Više informacijaNa pogled elegantna, za nošenje nezamjenjiva. Ova torbica je jednostavno velika djevojka jer može podnijeti A4, veći užitak, dnevnik i kozmetičku torbicu "za sve slučajeve". Njen ikonični oblik s duljim ručkama čini je stilskim partnerom za posao, sastanke i kafiće. A unutarnji prostor? Pregledan, praktičan i spreman držati vaš tempo.
- Glavni zatvarač na magnet
- Atipičan oblik torbice
- Unutarnji odjeljci za sitnice
- Duge ručke za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 280 x 420 x 125 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 435 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Styl | Elegantni, Za posao |
| Dužina remena | 60 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
VELIKE TORBICE
Nažalost nismo u Hogwartsu i nemamo na raspolaganju Hermioninu čarobnu torbu u koju je stao i šator. Ali srećom živimo u svijetu gdje su in velike torbice i tu je i Vuch koji ima cijelu sekciju, pa možete odabrati svoju veliku ljepoticu u koju ćete staviti sve potrebno i nepotrebno što trenutno trebate imati sa sobom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.