Marsh Metal Black elegantni ženski sat
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ovaj sat nije samo za prikaz vremena. Dizajnirani su tako da ne možete odvratiti pogled od njih, a okolina ih ne može prestati gledati. Mogu biti kod vas za nekoliko…
Više informacijaOvaj sat nije samo za prikaz vremena. Dizajnirani su tako da ne možete odvratiti pogled od njih, a okolina ih ne može prestati gledati. Mogu biti kod vas za nekoliko sati.
- Elegantan brojčanik, ukrašen kristalom i VUCH logotipom
- Vodootporan i kvalitetan
- Japanski mehanizam
- Quartz sat na bateriju
- Pakirano u poklon ambalaži
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Težina | 34 g |
| Veličina | 28 mm |
| Širina remena | 15 mm |
| Vodootpornost | 3 ATM |
| Boja metala | Crna, Ružičasto zlatna |
| Vrsta remena | Fini milanski |
| Materijal remena | Nehrđajući čelik |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
BROJČANIK
100% legura cinka
Kubički cirkon
REME
100% nehrđajući čelik
*sadrži nikal
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
SATOVI
Satovi VUCH ti nude više od samog prikaza vremena. Oni su detalj koji ističe tvoj stil i savršeno upotpunjuje outfit – točno onako kako treba. Jednostavni su, ali s dozom originalnosti. Elegantni, ali nikad dosadni. Bilo da ideš na posao, u grad ili u laganu šetnju vikendom, bit će ti pouzdan suputnik. Samo odaberi one koji kucaju u ritmu tvog života.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.