Joanna E Beige prostrani eco ruksak na zip od bio materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Nova Joanna spaja ljepotu, jednostavnost i poštovanje prema prirodi u jednom ruksaku. Izrađena od biološki razgradivog eco materijala koji štedi planet, a da pritom ne…
Više informacijaNova Joanna spaja ljepotu, jednostavnost i poštovanje prema prirodi u jednom ruksaku. Izrađena od biološki razgradivog eco materijala koji štedi planet, a da pritom ne žrtvuje stil.
Unutra se krije pamučna podstava za ugodno nošenje i dugotrajnost. Moderan minimalistički dizajn čini Joannu idealnim izborom za sve koji žele živjeti održivo, ali ne zaboravljaju na udobnost i stil.
- Ruksak od bio materijala
- Glavno zatvaranje na magnet i zip
- Vanjski džepovi na zip
- Unutarnji odjeljci + džep na zip
- Pamučna podstava
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 345 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 650 g |
| Zatvaranje | Kombinirano |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 45 - 80 cm |
| Volumen | 11-15 l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100 % EKO – Reciklirani Poliuretan (36 % Bio – jabuke + 64 % PU)
UNUTARNJI MATERIJAL
100 % Pamuk
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco ruksaci
Otkrijte eco ruksake od Vuch-a, zahvaljujući kojima će vaš sljedeći izlet biti nešto održiviji, ali istovremeno i dalje dovoljno stylish. Naše ruksake proizvodimo od održivih materijala, kao što su reciklirani oxford i reciklirana vrpca.
Kod ruksaka naš je cilj stvoriti savršenu ravnotežu između originalnog izgleda, kvalitetne izrade i održivog pristupa. Ukratko i jednostavno, eco u Vuch izdanju nije nikakva dosada. Zato odaberite svoj novi eco ruksak i krenite u susret novim doživljajima s poštovanjem prema prirodi.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.