Gioia Beige gradski prostrani ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Gioia se inspirirala našom (i posebno vašom) kultnom Joannom. Za razliku od svog uzora, izrađena je od mekšeg i strukturiranog materijala, ali ne poriče svoje porijeklo.…
Više informacijaGioia se inspirirala našom (i posebno vašom) kultnom Joannom. Za razliku od svog uzora, izrađena je od mekšeg i strukturiranog materijala, ali ne poriče svoje porijeklo. Ovaj inovativni model će vam svakodnevno čuvati leđa. Da, to je ruksak, pa to mislimo doslovno, ali i metaforički. Vaša blaga u njemu će biti sigurna kao u trezoru zahvaljujući dvostrukom zatvaranju.
- Prostrani glavni džep s dvostrukim zatvaranjem – patent i poklopac na ultra snažan magnet
- Praktični vanjski džepovi na patent na stražnjem dijelu ruksaka
- Unutarnji odjeljci i džepić na patent
- Podesive naramenice i podstavljena leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 320 x 260 x 115 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 670 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 10 |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Za svaki dan |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV može se lako obići i bez pozlate. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVuške igra čista linija, glatki materijal i nježni metalni detalji. Ukratko, ništa suvišno, a pritom ništa ne nedostaje. Kakva će jednostavno biti Vaša?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.