Essel Red mini crossbody torbica
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Mini torbica koja ima stil u genima. Kombinira najbolje od modela Cara i Mossy, dodaje uzki crossbody remen i razigrane zipper privjeske. Idealna kada se ne želiš…
Više informacijaMini torbica koja ima stil u genima. Kombinira najbolje od modela Cara i Mossy, dodaje uzki crossbody remen i razigrane zipper privjeske. Idealna kada se ne želiš opterećivati cijelim svijetom, ali želiš biti spremna na sve.
- Glavno zatvaranje na zip
- Vanjski džep na magnet
- Unutarnji džepići za sitnice
- Lagan remen preko ramena
- Razigrani VUCH pompom
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 180 x 180 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 210 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crvena |
| Styl | Elegantni, Za svaki dan |
| Dužina remena | 126 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Mini |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Mini torbice
Mobitel, novčanik, ključevi, ništa više. Postoje dani kada to jednostavno dovoljno. A za te dane stvorili smo kolekciju mini torbica. Iako su male, praktične su, jer ne zaboravljamo na funkcionalnost. Čak i kada su mini, imat ćeš red u tih nekoliko stvari. Iskoristit ćeš i remen, zahvaljujući kojem možeš imati stalno slobodne ruke. U tren oka možeš od nje napraviti i elegantnu clutch torbicu. Mini torbicu ćeš koristiti na spoju, šetnji gradom ili možda za kulturno uživanje. Sada je samo na tebi koja mini ljepotica će ući u tvoj ormar.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.