Corbin sportski ruksak s dvostrukim zatvaranjem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Jeste li praktična djevojka i volite slobodne ruke i pregled svega? Sada morate biti sigurni da ćete konačno pronaći dugo traženi ruksak. Corbin je jednostavan ruksak s…
Više informacijaJeste li praktična djevojka i volite slobodne ruke i pregled svega? Sada morate biti sigurni da ćete konačno pronaći dugo traženi ruksak. Corbin je jednostavan ruksak s mnogo džepova koji će olakšati svakodnevnu upotrebu.
- Glavno kopčanje patentnim zatvaračem i remenom
- Dva vanjska džepa s patentnim zatvaračem
- Unutarnji džep s patentnim zatvaračem i dva pretinca za manje predmete
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 350 x 280 x 120 mm |
| Materijal | Tekstil |
| Težina | 529 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Sportski ruksak |
| Volumen | 12 |
| Kolekcija | Aira & TechniC |
| Styl | Sportski, Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 43 - 78 cm |
| Volumen | 11-15 l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
TechniC
Kolekcija inspirirana gradom i prirodom!
Ruksaci Mellor i Noel već neko vrijeme vladaju na tronu popularnosti, a svojim karakteristikama iznjedrili su popriličan broj sjajnih nasljednika. Vuch komadi iz kolekcije TechniC izrađeni su od super izdržljivog platna pa se ne unište tako lako i mogu se lako prati. Nabavite pouzdanog partnera za sve svoje osnovne stvari i uživajte u bezbrižnom lutanju svijetom.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.