Elion Small Beige udoban prostran ruksak
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Elion Small je mlađi brat našeg najvećeg avanturista. Smanjen, ali još uvijek spreman na sve što ti dan u gradu može pripremiti. Udoban roll-top, praktični detalji i…
Više informacijaElion Small je mlađi brat našeg najvećeg avanturista. Smanjen, ali još uvijek spreman na sve što ti dan u gradu može pripremiti. Udoban roll-top, praktični detalji i izdržljiv materijal. Sve to u ruksaku s kojim se nećeš izgubiti ni među nebodere, ni na glavnom trgu.
- Roll-top sustav, mogućnost povećanja prostora
- Gumirani prednji i gornji dio
- Vanjski džepovi na zip, bočni džepovi na gumu
- Unutarnji džep na zip
- Odvojeni džep za laptop
- Podstavljeni naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 430 (530 ) x 330 x 155 mm |
| Materijal | Umjetna koža, Tekstil |
| Težina | 820 g |
| Zatvaranje | Velcro |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Volumen | 21 (27) |
| Styl | Putni, Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 53 - 104 cm |
| Volumen | 26+ l l |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Svojstva | Džep za bocu, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Unutarnji džep na zip, Vodootporan materijal, Roll-top, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
50% PES Poliester
50% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
RUKSACI
Praktičnost, udobnost i funkcionalnost. Obilježja koja su nerazdvojno povezana s ruksacima koji su savršena modna alternativa torbicama. Ako osjećaš da je to upravo ono što tražiš, prošetaj našim stranicama. U našoj ponudi imamo kako sportske ruksake koje mirno možeš ponijeti i u planine, tako i elegantne suputnike koji će savršeno naglasiti tvoj gradski outfit.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.