Mellora Neo Pink prostrani ruksak od izdržljivog materijala
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Mellora Neo ima vodootpornu površinu koja se lako nosi s prašinom i kišom. Unutra ćeš pronaći podstavljeni pretinac za laptop, džep na patent zatvarač i mjesta za sve…
Više informacijaMellora Neo ima vodootpornu površinu koja se lako nosi s prašinom i kišom. Unutra ćeš pronaći podstavljeni pretinac za laptop, džep na patent zatvarač i mjesta za sve što ti treba. Zatvara se na patent zatvarač i dodatno ga možeš osigurati čičak trakom. Preostaje samo prilagoditi udobne naramenice prema sebi i krenuti. Dakle, kamo idemo?
- Glavno zatvaranje na patent zatvarač i čičak traku
- Pregledna unutarnja podjela
- Vanjski džepovi na patent zatvarač
- Ojačani džep za laptop
- Nepromočivi materijal
- Remen s kopčom preko prsa
- Podstavljene naramenice i leđa za udobno nošenje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 450 x 280 x 190 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 1180 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Ružičasta |
| Volumen | 23 |
| Styl | Putni, Studentski |
| Dužina remena | 52 - 102 cm |
| Odgovara A4 | da |
| Veličina NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Džep za bocu, Izdržljiv materijal, Podstavljena leđa, Podstavljene trake, Skriveni džep, Vodootporan materijal, Traka za kofer, Džep za prijenosno računalo |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
90% PU Poliuretan
10% PES Poliester
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Ruksaci
Vremena kada su ruksaci značili samo školske torbe ili sportske komade za planinske ture davno su prošla. Sada ruksak može biti i elegantan dodatak za grad, šetnju, posao ili školu. Zato odaberi komad koji će pristajati tvojim leđima i usavršiti tvoj outfit do savršenstva. Još jedna nesumnjiva prednost ruksaka je što imaš slobodne ruke, a leđa će ti sigurno biti zahvalna jer će cijela težina tvojih stvari biti lijepo raspoređena na oba ramena.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.