Linaya Brown mala torbica za ramena
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ova polumjesečasta ljepotica kopira linije ženskog tijela tako prirodno da se stapa s tvojim pokretom. Nježne krivulje, elegantan podesivi remen i minimalistički detalji…
Više informacijaOva polumjesečasta ljepotica kopira linije ženskog tijela tako prirodno da se stapa s tvojim pokretom. Nježne krivulje, elegantan podesivi remen i minimalistički detalji čine ovu torbicu stilskim dodatkom. Linaya će sjesti točno tamo gdje pripada – pod tvoju ruku i u tvoj stil.
- Glavni zatvarač na patent
- Unutarnji džep na patent + pregradak za sitnice
- Podesivi remen za ramena
- Oblik polumjeseca
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 255 x 200 x 70 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 286 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Smeđa |
| Styl | Elegantni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 58 - 106 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbice preko ramena
Željela bi takvu torbicu koja će ti vjerno služiti i nikad neće pobjeći od tebe? Tada ne oklijevaj i nabavi si torbicu preko ramena Vuch. Jednobojna ili višebojna, sa širokim ili uskim remenom, ležerna ili odvažna. Već znaš koja će kod tebe pobijediti?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.