Caira E Beige mala eco torbica s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Stylska torbica iz eco kolekcije koja se nadovezuje na omiljeni model Caira i dodaje nekoliko poboljšanja. Utisnutе točkice joj daju nježno razigran izgled, a dublji…
Više informacijaStylska torbica iz eco kolekcije koja se nadovezuje na omiljeni model Caira i dodaje nekoliko poboljšanja. Utisnutе točkice joj daju nježno razigran izgled, a dublji džepovi će se pobrinuti za praktičnost svaki dan. Lagana je, prostrana i spremna na sve što ti dan donese. Održiva opcija koja ima stil i smisao.
- Izrađena od recikliranog materijala
- Dva glavna džepa sa zipom
- Utisnutе točkice na vanjskoj strani torbice
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 210 x 60 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 380 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bež |
| Kolekcija | DOTS, ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 72 - 132 cm |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Mali |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco torbice
„Održivost, štedljivost, obzirnost. Jesu li ti ove vrijednosti bliske? Tada bi ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbica koje imaju jasan cilj. A to je biti štedljive prema životnoj sredini. Zajedno tako možete činiti nerazdvojni par koji neće biti ravnodušan prema našoj planeti."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.