Linea eco torbica sa plutom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Kako zamišljate eko torbicu? Torbica od tkanine, preko ramena? Ne, gotovo je. Mi idemo u korak s vremenom. Volimo isprobavati nove materijale koji su dobri prema našoj…
Više informacijaKako zamišljate eko torbicu? Torbica od tkanine, preko ramena? Ne, gotovo je. Mi idemo u korak s vremenom. Volimo isprobavati nove materijale koji su dobri prema našoj zemlji. Ovdje možete vidjeti prvu kolekciju eko torbica u kojoj smo koristili pluto.
- Izrađeno od prirodnog materijala
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Vanjski i unutarnji džepovi s patentnim zatvaračem
- Podesivi crossbody remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 210 x 240 x 120 mm |
| Materijal | Ekološki materijal |
| Težina | 457 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Višebojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 86 - 141 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
19% EKO – Reciklirani Poliuretan
10% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco torbice
„Kolekcija torbica koja ima sve. Prekrasan izgled, fantastičnu izradu, kvalitetu i boje. Osim toga, tako ćete barem u maloj mjeri pomoći našem planetu. Ako ste, poput nas, ljubitelji izdržljivosti, onda je ova kolekcija pravi izbor!“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.