Sigi Yellow crossbody torbica sa šarenim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Da li vam je dosta onih torbica koje idu uz sve? Pa ovo naše žarko sunce će vas inspirirati. A da boja ne bude dovoljno, dodajemo ultra veseli i također udoban remen.…
Više informacijaDa li vam je dosta onih torbica koje idu uz sve? Pa ovo naše žarko sunce će vas inspirirati. A da boja ne bude dovoljno, dodajemo ultra veseli i također udoban remen. Sve ovo također je napravljeno od recikliranog materijala kako biste mogli dugo uživati u suncu na našem planetu.
- Izdržljiv i vodootporan eko materijal
- Ne samo šareni, već i udoban podesivi remen
- Iznenađujuće prostrana crossbody torbica
- Idealna i za nošenje kao torba oko struka
- Skriveni stražnji džep s patentnim zatvaračem
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 240 x 80 mm |
| Materijal | Ekološki materijal, Tekstil |
| Težina | 351 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Žuta |
| Kolekcija | ECO |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 84 - 143 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Izdržljiv materijal, Skriveni džep, Vodootporan materijal |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% Reciklirani Poliester Oxford
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
Eco torbice
„Održivost, štedljivost, obzirnost. Jesu li ti ove vrijednosti bliske? Tada bi ti mogla biti bliska i neka od naših eco torbica koje imaju jasan cilj. A to je biti štedljive prema životnoj sredini. Zajedno tako možete tvoriti nerazdvojni par koji neće biti ravnodušan prema našoj planeti."
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.