Nurmi Black elegantna crossbody torba s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Lupa li vam srce jer uskoro počinje sezona maturalnih večeri? Haljina je sjajna, cipele vam savršeno stoje, ali torbica vam je u lošoj kombinaciji i kvari cijeli outfit?…
Više informacijaLupa li vam srce jer uskoro počinje sezona maturalnih večeri? Haljina je sjajna, cipele vam savršeno stoje, ali torbica vam je u lošoj kombinaciji i kvari cijeli outfit? Dolazi Vuch na bijelom konju da vas spasi u obliku skromne i elegantne Nurmi Black torbice. Savršena je za elegantne događaje kao što su ples, kazalište ili elegantne večere.
- Jednostavan, elegantan dizajn
- Glavno kopčanje s patentnim zatvaračem
- Crossbody remen sa lancem
- Pogodan za maturalnu zabavu, vjenčanje i druge događaje
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 200 x 240 x 100 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 364 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Crossbody torba |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni |
| Dužina remena | 130 - 142 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Metal |
| Odgovara novčanik | Veliki |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vuch komadi, Simple Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. SimplyV kolekcija također odlično funkcionira bez svjetlucanja. Jer ljepota je u jednostavnosti. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyEarring imaju čiste linije, glatki materijal i fini metalic detalji. Ukratko, ništa ekstra i ništa nedostaje. Dakle, što će postati vaše?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.