Yella Chic Wine torbica od laganog materijala sa strukturom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Želiš torbicu koja može podnijeti jutarnji sastanak, popodnevnu šetnju i večer u kazalištu? Ne traži dalje. Yella Chic je lagana, praktična i točno dovoljno velika za…
Više informacijaŽeliš torbicu koja može podnijeti jutarnji sastanak, popodnevnu šetnju i večer u kazalištu? Ne traži dalje. Yella Chic je lagana, praktična i točno dovoljno velika za ono što stvarno trebaš. Glatki PU materijal u diskretnim bojama daje joj bezvremanski izgled koji će upotpuniti Tvoj outfit. Pa na koji koncert ili predstavu ćeš je prvi put ponijeti?
- Jednostavna torbica od mekanog materijala
- Glavno zatvaranje na magnet
- Vanjski džep na patent
- Unutarnji džepić na patent, odvojeni džep bez zatvaranja
- podesivi remen preko ramena
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 160 x 250 x 60 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 315 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Bordo |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Za svaki dan, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 74 - 135 cm |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Skriveni džep |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Bezvremenska, minimalistička i elegantna. Kolekcija SimplyV može se lako obići i bez pozlate. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVušky igra čista linija, glatki materijal i nježni metalni detalji. Ukratko ništa suvišno, a ipak ništa ne nedostaje. Pa kakva će jednostavno biti Tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.