Tricia Dusty Blue elegantna torbica za pojas s podesivim remenom
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Tricia je torbica za pojas koja se mnogo više uklapa u grad nego u prirodu. Ali uvijek će joj pristajati. Klasičan sedlasti oblik kombiniran sa širokim skidljivim…
Više informacijaTricia je torbica za pojas koja se mnogo više uklapa u grad nego u prirodu. Ali uvijek će joj pristajati. Klasičan sedlasti oblik kombiniran sa širokim skidljivim remenom ponudit će ti nebrojene mogućnosti stiliziranja. Kombinacija materijala pak jamči stalno otkrivanje onoga s čime bi još mogla biti usklađena.
- Poklopac na magnetnu kopču proizlazi iz bestsellera Joanna
- Unutra jedan džepić na patent
- Podesivi remen (80 – 125 cm)
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 490 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Kolekcija | SimplyV |
| Styl | Elegantni, Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 80 - 125 cm |
| Odgovara A4 | ne |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Nadvremenski, minimalistički i elegantan. Kolekcija SimplyV može se lako obići i bez pozlate. Jer u jednostavnosti je ljepota. Glavnu ulogu u dizajnu svake SimplyVuške igra čista linija, gladak materijal i nježni metalni detalji. Ukratko ništa viška, a ipak ništa ne nedostaje. Kakva će jednostavno biti tvoja?
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.