Tricia Dotty Powder Wine elegantna torbica oko struka s točkicama
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ova torbica oko struka nastala je na temelju popularne Tricia torbice, ali ovaj put igra na notu s točkicama. Isti praktični kroj s razigrannim obratom koji će te odmah…
Više informacijaOva torbica oko struka nastala je na temelju popularne Tricia torbice, ali ovaj put igra na notu s točkicama. Isti praktični kroj s razigrannim obratom koji će te odmah osvojiti. Idealna za svakodnevne šetnje ili u klub, kada želiš imati slobodne ruke i stil u džepu. Točkice jednostavno nikad ne dosade.
- Popularna torbica oko struka s točkastim prošivima
- Glavno zatvaranje na magnet
- Unutrašnji džepić sa zipom
- Podesivi remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 530 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Ružičasta |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 90 - 130 cm |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Torbice oko struka
Veličanstven povratak. Sintagma koja se povezuje s torbicama oko struka. Svjetske, originalne. Ove i mnoge druge konotacije budi upravo ovaj modni dodatak. Nekad kao modni pakao, danas kao must-have proizvod u tvom ormaru. Pa što, jesmo li te već uvjerili da je moraš imati kod kuće? U tom slučaju ne oklijevaj i naruči.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.