Tricia Dotty Grey elegantna torbica oko struka s točkicama
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ova torbica oko struka temelji se na popularnoj torbici Tricia, ali ovaj put igra na notu s točkicama. Isti praktičan kroj s razigranim twistom koji će te odmah osvojiti…
Više informacijaOva torbica oko struka temelji se na popularnoj torbici Tricia, ali ovaj put igra na notu s točkicama. Isti praktičan kroj s razigranim twistom koji će te odmah osvojiti. Idealna za svakodnevne šetnje ili u klub, kada želiš imati slobodne ruke i stil u džepu. Točkice jednostavno nikada ne dosade.
- Popularna torbica oko struka s točkastim detaljima
- Glavno zatvaranje na magnet
- Unutarnji džepić na patent
- Podesivi remen
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 150 x 240 x 55 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 530 g |
| Zatvaranje | Magnet/patentni gumb |
| Uzorak | Točkasti |
| Boja | Siva |
| Kolekcija | DOTS |
| Styl | Putni, Za slobodno vrijeme |
| Dužina remena | 90 - 130 cm |
| Odgovara novčanik | Srednji |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Dugi remen za rame, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
DOTS
Daj boju sivoj! Točkice kao stvar srca.
Kolekcija DOTS je proslava točkica u svim njihovim oblicima. Razigrane, slatke i nezaobilazne, upravo onakve kakve trebaju biti. Točkice su kod nas u Vuchu stvar srca koja postupno prožima sve više dizajna. Svaki komad iz ove kolekcije donosi dozu radosti, šmeka i lagane nostalgije. Ako te točkice zabavljaju jednako kao i nas, DOTS će te osvojiti na prvi pogled i više te neće pustiti.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.