Filipa ojačani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
„Želite ruksak koji bi bio elegantan poput torbice, ali u isto vrijeme i praktičan poput klasičnog ruksaka. Ako vam ovo prođe kroz glavu, vaše će srce nedvojbeno…
Više informacija„Želite ruksak koji bi bio elegantan poput torbice, ali u isto vrijeme i praktičan poput klasičnog ruksaka. Ako vam ovo prođe kroz glavu, vaše će srce nedvojbeno osvojiti Filipa elegantni i praktični crni ruksak.“
- Ojačani ruksak elegantnog dizajna
- Unutarnji džep bez kopčanja, džep na patent zatvarač
- Vanjski džep s patentnim zatvaračem
- Roze zlatni logo Vuch
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 220 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 405 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Crna |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 7 |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 45 - 84 cm |
| Volumen | 6-10 l l |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Ružičasto zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
VANJSKI MATERIJAL
100% PU Poliuretan
UNUTARNJI MATERIJAL
100% PES Poliester
Više informacija o materijalima i održavanju saznaj OVDJE.
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
MALI RUKSACI
„Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.