Filipa Diamond Blue ojačani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Kraljevski plava Filipa preuzela je eleganciju od izvornog modela i nonšalantnu površinsku obradu od dijamanata našeg portfelja. Tako ti u gradu sigurno neće napraviti…
Više informacijaKraljevski plava Filipa preuzela je eleganciju od izvornog modela i nonšalantnu površinsku obradu od dijamanata našeg portfelja. Tako ti u gradu sigurno neće napraviti sramotu. Naprotiv. U kombinaciji sa srebrnim detaljima bit ćeš kraljica ulica. Također cijenimo da, bilo da je poluprazan ili napunjen do vrha, uvijek zadržava oblik. Sada je na tebi, misliš li, kao i mi, da je stvarno važno imati Filipu.
- Ojačani ruksak u elegantnoj izvedbi
- Elegantna površinska obrada slijepim tiskom
- Kontrastni rose gold detalji
- Stražnji vanjski džep na zatvarač
- Podesivi rameni remeni
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 220 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 405 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Plava |
| Volumen | 7 |
| Kolekcija | Shape of Diamond |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 45 - 84 cm |
| Volumen | 6-10 l l |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Srebrna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
Otkrij više
MALI RUKSACI
Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.