Filipa Green ojačani ruksak na patent
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Filipin omiljeni ruksak ovaj put dolazi u novoj zelenoj varijanti, koja jednostavno zove tvoju pažnju! Kombinacija ove bogate boje i zlatnih detalja učinit će ruksak…
Više informacijaFilipin omiljeni ruksak ovaj put dolazi u novoj zelenoj varijanti, koja jednostavno zove tvoju pažnju! Kombinacija ove bogate boje i zlatnih detalja učinit će ruksak tvojim stilskim partnerom kojeg sigurno nitko neće previdjeti. Bilo da ga nosiš napola prazan ili pun do vrha, uvijek zadržava svoj oblik – dakle, bez kompromisa. S Filipom Green uživat ćeš ne samo u njegovoj praktičnosti nego i u ozbiljnoj dozi elegancije. Pa, već znaš koliko je važno imati Filipa Green?
- Ojačani ruksak u elegantnom izdanju
- Kontrastni zlatni detalji
- Stražnji vanjski džep na patent
- Podesive naramenice
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 220 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 405 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Zelena |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 7 |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 45 - 84 cm |
| Volumen | 6-10 l l |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Zlatna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
MALI RUKSACI
„Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.