Filipa Grey ojačani ruksak s patentnim zatvaračem
U VUCH-u možeš istraživati, isprobavati i birati među tisućama mogućnosti. A ako ti nešto ne odgovara? Pošalji nam natrag jednostavno i besplatno.
Do subote 4. 4. uz kod DUO uzmeš dva para sunčanih naočala, ali platiš samo jedan, drugi par dobivaš od nas gratis. Jer je ponekad lijepo imati izbor.
Ruksak za svakodnevno nošenje. Bilo za posao, kraći izlet ili večeru s prijateljem. Bez obzira za koju se priliku odlučite, Filipa Grey ruksak bit će vaš vjerni…
Više informacijaRuksak za svakodnevno nošenje. Bilo za posao, kraći izlet ili večeru s prijateljem. Bez obzira za koju se priliku odlučite, Filipa Grey ruksak bit će vaš vjerni pratitelj koji će rado nositi sve važne stvari, pružajući vam slobodne ruke.
- Ojačani ruksak elegantnog dizajna
- Unutarnji džep bez kopčanja, džep na patent zatvarač
- Vanjski džep s patentnim zatvaračem
- Crni logo Vuch
| Jamstvo | 24 mjeseci |
| Dimenzije | 300 x 220 x 110 mm |
| Materijal | Umjetna koža |
| Težina | 405 g |
| Zatvaranje | Patentni zatvarač |
| Uzorak | Jednobojan |
| Boja | Siva |
| Tip | Elegantan ruksak |
| Volumen | 7 |
| Styl | Elegantni, Za posao, Za svaki dan |
| Dužina remena | 45 - 84 cm |
| Volumen | 6-10 l l |
| Odgovara A4 | ne |
| Materijal patentnog zatvarača | Plastični |
| Boja okova | Crna |
| Svojstva | Skriveni džep, Unutarnji džep na zip |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Dostava u roku od 2 radna dana. Robu možete platiti gotovinom, uplatom na bankovni račun ili online karticom.
Ako imate bilo kakvih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati našu korisničku liniju info@vuch.hr.
MALI RUKSACI
„Jeste li sami sebe uvjerili da je ruksake teško kombinirati? Vrijeme je da prekinemo ovakvo razmišljanje. S našim VUCH ruksacima, koji su vrlo razigrani i slatki, uvjerit ćemo vas da ih možete nositi praktički bilo gdje. Čak mislimo da će oni biti najcjenjeniji komad vaše garderobe.“
Poklon pakiranje
U VUCH-u svaku narudžbu pakiramo u prekrasnu poklon kutiju s mašnicom, tako da vam odmotavanje bude užitak, bilo za sebe ili kao poklon za nekoga od vaših bližnjih.
Bez brige oko pakiranja.